Шевченківські читання "У полоні Шевченкового слова"

Матеріал подано без змін

Шевченківські читання "У полоні Шевченкового слова"

(З досвіду роботи Славутицького ЗБІЦ Київської області)

Стало доброю традицією в загальноміському бібліотечно-інформаційному центрі проводити заходи, присвячені Дню народження Т. Г.Шевченка.

І кожного разу учасники з цікавістю слухають розповіді про життя великого поета, дивляться фільми про його життя і знайомляться з картинами, а також піснями, написаними на його слова.

Цього разу присутнім було запропоновано почитати вірші великого Кобзаря, обмінятися думками, подискутувати про те, що письменник намагався сказати нам, своїм нащадкам, і як ми це зараз розуміємо

Поезія лилася рікою, було багато бажаючих висловитися про те, наскільки їм близькі шевченківські вірші.

Адже Т. Г.Шевченко - це ціла епоха в літературному житті України, це брила поетичного слова, це глашатай волі і справедливості.

Тому все нові і нові покоління будуть вивчати його творчу спадщину, і ім'я великого Кобзаря назавжди буде жити в наших серцях.

Кропта О.В.,

завсектором клубної роботи