Творча виставка дитячих малюнків у бібліотеці

Матеріал подано без змін

Творча виставка дитячих малюнків у бібліотеці

(З досвіду роботи бібліотеки села Новосілки Чабанівської ТГ Фастівського району, Київської області)

Напередодні свята Весни в бібліотеці села Новосілки відкрилася творча виставка дитячих малюнків - вихованців Чабанівської школи мистецтв. Виставка включає  23 композиції та поділяється на теми: "Бути вільним", "Людина і інформація", "Моя улюблена тема". Роботи дітей вирізняються неповторною красою, яку створили юні таланти під керівництвом своїх досвідчених  вчителів Наталії Фененко та Юлії Коломієць. Адже, знання, які вони одержують від своїх наставників, направлені на оволодіння практичними навичками, розвиток технічних нахилів, естетичного смаку, пізнання та гармонізацію особистості. Тут кожен намагається створити свій власний стиль. Всі роботи такі теплі, яскраві, вишукані і неповторні. Особливою оригінальністю вирізняються композиції в техніці колаж.

Колаж - це прийом в образотворчому мистецтві, за яким на певну основу наклеюють різні матеріали, що різняться кольором і фактурою. Луї Арагон сказав, що колаж – це мистецтво, яке кидає виклик живопису. Це техніка створення картини або графічного твору шляхом застосування різних наклейок (фотографії, квитки, тканини, вирізки з газет і кольорового паперу і т.д.)

Створювати колажі - це дуже цікава та творча робота, яка вимагає терпіння, художнього смаку, знань.

Роботи на виставці створюють дивовижну гармонію - багатство барв, довершене споріднення кольорів.

Тож, запрошуємо усіх поціновувачів прекрасного до бібліотеки села Новосілки для приємного перегляду творчих витворів наших дітей.

Олена Сурга

завідувачка бібліотеки села Новосілки