Патріотичний екскурс «Ми – українці»

Матеріал подано без змін

Патріотичний екскурс «Ми – українці»

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

16 лютого 2023 року  директор Баришівської ЦБС Галина Пацаловська та завідуюча відділом обслуговування Баришівської центральної бібліотеки для дорослих Баришівської ЦБС Світлана Захарченко до Дня єднання України провели патріотичний екскурс «Ми – українці».

На захід завітали учасники  колективу-волонтеру народного аматорського ансамблю  сучасного бального танцю «Юність» Баришівського культурно-мистецького центру  з керівником Людмилою Гудим.

З перших днів війни  вони постійно беруть участь в усіх благодійних акціях громади, плетуть сітки, збирають кошти, готують смаколики та формують посилки для захисників України на передову.

Ми  переконані, що у нашій згуртованості, єдності непереможна сила українців!

Шана всім, хто сьогодні стоїть на захисті нашої держави. Памʼятаймо тих, хто віддав своє життя за Україну!

Ми сильні! Ми вільні! Ми разом!

Слава Україні!

Завідувач методично-бібліографічним відділом