День єднання України у Баришівській бібліотеці для дітей

Матеріал подано без змін

День єднання України у Баришівській бібліотеці для дітей

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

У важкі часи, коли кожен мріє про мир над рідною землею, головне, що ми можемо зробити – ОБ’ЄДНАТИСЬ! Думками, серцями, справами!

16 лютого 2023 року до Баришівської бібліотеки для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради на флешмоб «Рушник  Єднання», завітали читачі-учні 1-А класу ОЗО «Баришівського ліцею» разом з класним керівником Іриною  Шмеригою .

Діти подивилися відеоролик «День Єднання»,під час якого підспівували Гімн України, а потім всі дружно згуртувалися з «Рушником Єднання».

Цікавим заняттям було разом вирізати патріотичні долоньки і обклеювати ними плакати.

А на закінчення всі мали змогу сфотографуватися біля патріотичної фотозони.

Провідний бібліотекар

Баришівської бібліотеки для дітей