Інформуємо про виставку «Нескорена нація» в НК «Експоцентр України» в м. Києві

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» інформує про виставку «Нескорена нація» в НК «Експоцентр України» в м. Києві.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» пропонує інформацію про виставку «Нескорена нація», організовану Міжнародним благодійним фондом «Фонд Олександра Фельдмана», яку буде розміщено на території Національного комплексу «Експоцентр України» в м. Києві.

Це масштабна виставка унікальних предметів Трипільської культури: кераміки, розписного трипільського посуду, ужиткових та сакральних артефактів.

Виставка спрямована на розвиток української національної ідентичності, патріотичне виховання, об’єднання нації навколо великого історичного минулого заради великого майбутнього України.

Основу виставки складають предмети з колекції Feldman Family Museum, одного з найбільших в Україні зібрань.

Відвідувачі виставки відчують велич України та її народу і отримають естетичне задоволення.

Відкриття виставки в м. Києві на ВДНГ 03 вересня 2022 року.