«Сади пісень Григорія Сковороди»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», як обласний науково-методичний, координаційно-консультативний, інформаційний центр з питань бібліотечного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області, підготувала і пропонує до уваги інформаційно-рекомендаційний посібник «Сади пісень Григорія Сковороди» в серії, що видає Бібліотека, «На допомогу бібліотекам Київської області».

Посібник видано з метою забезпечення сприяння організації комплексних заходів по відзначенню 300-річчя від дня народження видатного українця, просвітителя, філософа, письменника, поета, композитора і співця, універсально обдарованої особистості – Григорія Сковороди.

В посібнику подано короткі інформації за напрямами діяльності і творчості Г. Сковороди та методичні поради щодо організації відзначення його ювілею в бібліотеках.

Святкування ювілею буде в грудні 2022 року, але підготовчі роботи та інформаційне забезпечення відзначення цієї дати необхідно почати вже зараз.

Крім головної сторінки сайту, посібник можна буде знайти за рубрикою «Видання бібліотеки» (2022 р.).

Приємного перегляду!

Перегляд