«Що таке почуття?»

Вчора у КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» було емоційно.

Розпочався день зі «Школи лідера», на якому діти разом з психологом Катериною Лукавською вчились спілкуватись, змінюючи правила, поведінку та емоції. Говорили, сміялись, тримались за руки та багато чого іншого.

Після невеликої перерви розпочали бібліотерапію по книзі Оскара Бреніф'є «Що таке почуття?».

Найбільше дітей зацікавив розділ «Мені краще з друзями чи наодинці?», розглянули цю тему разом з Катериною Лукавською з різних сторін і дійшли висновку, що корисно бути серед друзів і наодинці теж.

У Бібліотеці ми не тільки читаємо книжки, а ще й дивимось короткометражні мультфільми. На цей раз обрали мультфільм про Морріса Лесмора, який любить читати. Він думає, що його життя схоже на книгу, і кожен день він пише, що з ним сталося.

Морріс Лессмор цікавий персонаж, він живе в бібліотеці та піклується про книги. Дітям він дуже сподобався, вони всі теж дуже хотіли б жити в бібліотеці й піклуватись про книжки!

Завершилась наша зустріч малюванням «Корови кольорової» Мар’яни Савки, що вийшло у дітей, яку корову вони намалювали у своїй уяві, дивіться на фото.