«Моя мова, моя зброя!»

Стартуємо на «Літературному тижні» в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»!

Бібліотека оголошує марафон на підтримку української мови «Моя мова, моя зброя!». Мова забезпечує зв'язок поколінь та безперервність культурного й історичного спадку народу України, що за теперішніх умов відкритої агресії російської федерації, є надважливим та перетворює її на знаряддя захисту та зброю. У цій війні переможе не зброя, а дух, культура та мова.

Говори українською! Захисти межу між своїм і чужим!

Отже, завдання для дітей: вивчити вірш (будь-який, окрім тематичних святкових).

Завдання для батьків: зняти на відео та надіслати на електронну пошту, месенджер чи телеграм бібліотеки.

Вік учасників необмежений.

Закінчення марафону 15 серпня 2022 року.

Всі відео будуть опубліковані на сторінці facebook бібліотеки, а щоб стати переможцем Марафону, необхідно набрати найбільшу кількість вподобайок під відео!

Перша трійка переможців отримає подарунок від професора Книгуса!

#мова   #українська_мова    #мова_зброя  #Сильна_мова_успішна_держава   #вірш  #подарунки_переможцям