Тиждень «НЕВГАМОВНИХ»

Тиждень «НЕВГАМОВНИХ» в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» розпочато!

• 28.06

З 11.00 до 14.00 у зручний для Вас час будемо робити обереги для військових.

Обмежень по віку немає! Батьки та родичі можуть долучатись, разом робити гарні справи завжди цікавіше!

З 14.00 години настільних ігор для тих, хто не встиг на минулому тижні дограти, а також запрошуємо нових друзів до нашої Бібліотеки. Прийди та пограй з нами!

• 29.06

З 11.00 до 14.00 у зручний для Вас час будемо робити обереги для військових.

• 30.06

З 11.00 лялькова вистава для найменших (за бажанням час може бути змінено)

Арттерапія з психологом Катериною Лукавською.

Вік від 2 до 5 років

• 01.07

З 12.00 до Міжнародного дня песиків професор Книгус вже підготував нам підбірку книжок, після читанки на дітей чекає майстерка. Без песика ніхто з Бібліотеки не піде!