Напиши свою Конституцію

Сьогодні в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» відбулось жваве спілкування щодо Основного Закону України - Конституції України

Не лише бібліотечні працівники розповідали дітям про права та обов’язки, але й вони активно долучались до бесіди і, як виявилось, навіть в такому юному віці досить обізнані у законах - правилах, за якими живе українське суспільство.

У відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів читачі могли ознайомитись з книжками про Основний Закон та взяти почитати найбільш цікавіші.

Продовжили зустріч майстер-класом «Напиши свою Конституцію». Кожен з дітей отримав завдання написати ті права та обов’язки, які мають, на їх думку, отримати своє місце в Конституції України.

Дуже тішить, що серед прав, які записали діти, були ті, що турбують кожного:

•«Щоб Українці росіян знищили!»

•«Обзивати путіна»

•«Щоб в росію ніхто ніколи не їздив»

Були і більш звичні: право вчитися, отримувати подарунки, гуляти, грати в ігри, вічно дивитись мультики та ін.

Серед обов’язків найбільш вразили:

•«Розмовляти кожен день українською мовою» та «скидати Притулі 100 грн кожен тиждень!»

Дякуємо дітям за щирість!

До нових зустрічей!