Всесвітній день Вишиванки - 2022

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» сердечно вітає усіх українців світу із Всесвітнім днем Вишиванки, який цього року припадає на 19 травня.

Зараз, як ніколи, усі мають зберігати стійкість та бадьорість духу, внутрішню силу, тримати стрій!

Кожна людина, кожен спеціаліст важливий на своєму місці. Вкрай необхідно підтримувати звичний спосіб життя у всіх населених пунктах України, де зараз це можливо.

Цього чудового свята КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» оголошує флешмоб на підтримку стійкості духу та незламної віри у Перемогу України, Перемогу Істини та Справедливості!

Фотографуйтеся у вишиванках, співайте, танцюйте, малюйте, читайте вірші, пишіть есеї,  діліться світлими думками, гарними новинами, презентуйте будь-які свої творчі роботи про Україну! Немає жодних обмежень та умов. Флешмоб триватиме до Дня незалежності України! Тримаємо стрій!

Викладайте свої фото, презентації чи відео під хештегом #все_буде_Україна!

Україна обов’язково Переможе!