Майстер-клас з виготовлення патріотичних оберегів

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» запросила в гості дітей переселенців, евакуйованих зі східних областей України. У відділі масової роботи та естетичного виховання з дітками був проведений майстер-клас з виготовлення патріотичних оберегів: янголят та стрічкових браслетів. Роботи діток будуть передані захисникам і захисницям України.

Для дітей була проведена інформина з історії КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», якій в 2022 році в серпні виповнюється 113 років. Присутні мали змогу потримати в руках та розглянути дитячі книжки, яким понад 100-120 років. Цікавою для дітей була екскурсія по бібліотеці та спроба гри на трембіті.

Працівники бібліотеки підготували і смачне частування для дітей: напекли кексів і рогаликів.

На згадку про зустріч бібліотека подарувала кожній присутній дитині цікаву, яскраву українську книжку.

Час пройшов не тільки корисно, а й весело у творчому приємному спілкуванні.