«Екодіалог: збережемо планету разом»

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» у відділі обслуговування учнів 5-9 класів презентована книжкова виставка: «Екодіалог: збережемо планету разом»

2022 рік, Указом Президента України, оголошений «Роком збереження природи та живого миру в України».

Забруднення навколишнього середовища та погіршення екологічного стану на території України є одним з основних факторів, що негативно впливають на стан здоров"я людини в сучасному суспільстві.

В умовах складної екологічної ситуації питання екологічної освіти дуже актуально. Бібліотеки усвідомлюють необхідність своєї безпосередньої участі в екологічній просвітницькій діяльності.

Виставка представлена добірками книг по екології та збереження рослинних і тваринних ресурсів України.

Розділи виставки надають змогу краще орієнтуватись в тематиці літератури. Читачам будуть цікаві також книги, про подорожі по заповідних місцях України, про збереження водних ресурсів, про природоохоронні заходи України.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» запрошує всіх бажаючих  познайомитись з цікавими книжками виставки.