«Бевза Петро Олександрович»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», як уже повідомлялось, проводить в 2022 році свій традиційний власний конкурс серед працівників бібліотек Київської області (публічних, центральних, базових, опорних, міських, селищних, сільських) на кращий бібліографічний покажчик. В цьому році конкурс присвячено 90-річчю Київської області.

Бібліографічні покажчики на конкурс активно надходять (електронний варіант) на електронну адресу бібліотеки.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» буде оприлюднювати конкурсні бібліографічні покажчики на головній сторінці свого сайту для ознайомлення з ними широкого загалу та популяризації цікавого просвітницького матеріалу, вміщеного в них.

Пропонується до уваги біобібліографічний покажчик «Бевза Петро Олександрович» про живописця з Київщини, який підготувала КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради.

Приємного перегляду!

Перегляд