Звернення до своїх читачів

Дорогі, любі читачі, шановні батьки!

Дирекція КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» повідомляє, що з 24 лютого 2022 року, з моменту оголошення в Україні військового стану, в зв'язку з віроломним нападом російської федерації на нашу державу, колектив бібліотеки працює дистанційно: дирекція і відповідні відділи забезпечують адміністративно-організаційну, координаційну, консультативну та інформаційну діяльність Бібліотеки, як обласного науково-методичного центру з питань бібліотечно-інформаційного забезпечення дитячого і дорослого населення Київської області; готують та розміщують на своїх сайті і сторінках у Фейсбуці (загальній та для дітей і батьків «Книжкова оаза Бібліотеки Дори Доброї») інформаційні матеріали з актуальних та корисних тем; поширюють важливу інформацію з інших офіційних джерел; працівники відділів обслуговування читачів  Бібліотеки, працюючи дистанційно, використовуючи необмежені можливості Інтернету та електронного каталогу Бібліотеки, підбирають актуальні теми та розробляють для вас оригінальні, креативні книжкові виставки, розробляють та формують питання для цікавих вікторин, квестів, брейн-рингів тощо, творчо працюють над розробкою сценаріїв різних масових заходів, підготовкою питань для обговорення важливих тем. Всі ці заходи будуть проведені з вами і для вас, коли Бібліотека відновить свою роботу по обслуговуванню читачів у звичному режимі.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» ВІДНОВИТЬ свою роботу в звичному режимі після відміни військового стану, коли не буде повітряних тривог, коли метро і наземний транспорт будуть працювати стабільно, чітко без затримок і перешкод, коли на вулицях міста буде зовсім безпечно.

Дирекція і колектив КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» з нетерпінням чекають зустрічі зі своїми читачами, але бережіть себе і без крайньої необхідності нікуди не ходіть.

Разом з вами сподіваємося і віримо, що Перемога України настане якнайшвидше!

Слава Україні! Героям Слава!