КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» почала видачу комп`ютерів від благодійного фоду «Фавбет Фаундейшин»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»  сьогодні, 08.12.2021 року, почала видавати на бібліотеки Київської області комп`ютери (для сільських бібліотек) та книгу «Літературні джерела Київщини» (для всіх бібліотек).

Комп`ютери, у комплекті зі столами, отримані за сприяння Міністерства цифрової політики України від благодійного фоду «Фавбет Фаундейшин», антологія «Літературні джерела Київщини», видана за сприяння Голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна, підготовлена Київською обласною організацією Національної спілки письменників та віддрукована видавництвом «Ліра К».

На фото: комп`ютери та книги для бібліотек  отримує КЗ «Публічна бібліотека» (директор: Л. Марковська) Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.