Серія книг Рідделл Кріс

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» продовжує інформувати своїх читачів та відвідувачів сайту і сторінки у Фейсбук про книжкові цікавинки, отримані у 2021 році за Державною програмою - 2020.

Звертає на себе увагу серія книг Рідделл Кріс:

«Оттолайн іде до школи» (Харків : Ранок, 2020. - 176 с.)

•«Оттолайн і Фіолетовий лис» (Харків : Ранок, 2020. - 176 с.)

•«Оттолайн у морі» (Харків : Ранок, 2020. - 176 с.)

•«Оттолайн і Жовта кішка» (Харків : Ранок, 2020. - 176 с.)

Автор книг для дітей старшого дошкільного і молодшого шкільного віку Кріс Рідделл розповідає про пригоди Оттолайн Браун - маленької дівчинки, за якою доглядає любий пан Монро (волохате створіння з болота у Норвегії), поки її батьки подорожують світом. Друзі обожнюють вирішувати складні задачки та видумувати дотепні плани.

Книги трішки схожі на комікси, зручний шрифт, багато графічних ілюстрацій, кожна книга абсолютно самостійна, читається на одному подиху.

Книги за Державною програмою-2020 чекають своїх читачів в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей».