Державною програмою поповнення бібліотечних фондів-2020

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» активно популяризує книги, отримані за Державною програмою поповнення бібліотечних фондів. В 2021 році отримано 510 примірників нової літератури для дітей за Державною програмою-2020. Бібліотека продовжує інформувати своїх читачів та відвідувачів сайту і сторінки у Фейсбук про цікавинки цієї Програми.

Звертає на себе увагу книга: Марцин Палаш «Ключик до Ельфа» (Харків : ВД ШКОЛА, 2019. - 160 с.).

Кожен, хто коли-небудь мав собаку, знає, що це – найпростіший шлях до великої любові. Одного дня головний герой книжки вирішує взяти песика з притулку, і його життя змінюється. Адже це не простий собака, а ЕЛЬФ.

Цікаво, що буде далі? Тоді – гайда до бібліотеки!

Книги за Державною програмою-2020 чекають своїх читачів на полицях КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей».