«Бібліотечні мандри»

12 жовтня до КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» на екскурсію завітали учні 2-го класу. Поринувши «бібліотечними мандрами» читачі-діти переглянули фільм «Історія книги» і ознайомилися з роботою різних відділів бібліотеки. Цікавим для всіх присутність була спроба заграти на справжній карпатській трембіті та взяти участь у «козацьких розвагах». По закінченню екскурсії читачі діти отримали книжкові подарунки для кожного та цікаві енциклопедії для класу.

«Бібліотечні мандри» пройшли пізнавально, корисно та цікаво!

Всіх бажаючих чекаємо у КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» за адресою: м. Київ, Русанівська набережна, 12. Екскурсії проводяться з 10.00 до 15.00. Попереднє замовлення на екскурсію здійснюється за три-чотири дні за телефоном: 295-09-61

Проведення екскурсій безкоштовне!