«Апостол правди і науки»

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» в читальному залі відділу обслуговування читачів-учнів 5-9 класів оформлено книжкову викладку «Апостол правди і науки» до 180-річчя від дня народження Михайла Драгоманова (1841 - 1895), фольклориста, філософа, економіста, громадського діяча.

Михайло Драгоманов був талановитим просвітителем. Сильний духом, він став ідейним натхненником багатьох великих українців, зокрема Лесі Українки, Івана Франка, Михайла Грушевського та інших.

Літературну викладку доповнює папка інформаційних матеріалів, підготовлених Українським інститутом національної пам'яті,    «Перший Європейський амбасадор політично ще не існуючої України», які розкривають цікаві аспекти життя і діяльності мислителя, містять підбірку цитат видатних українців про роль М. Драгоманова  для розвитку українського інтелектуального руху і сучасних дослідників про його вплив на формування нації, а також корисні посилання.