День пам'яті захисників України - з досвіду роботи Студениківської сільської бібліотеки, СтудениківськаТГ, Бориспільський район

Матеріал поданий без змін

(з досвіду роботи Студениківської сільської бібліотеки, СтудениківськаТГ, Бориспільський район)

29 серпня – День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Ця дата приурочена до однієї з найскорботніших, найстрашніших, найкривавіших подій в історії України- річниці страшної кривавої трагедії - "Іловайського котла".

До уваги читачів у Студениківській сільській бібліотеці створена тематична виставка  ,, Україна під під стягом свободи''.

Іловайськ, Дебальцеве, Слов'янськ, Авдіївка, Донецький і Луганський аеропорт - криваві рани на серці України.

Документи, спогади очевидців і учасників подій. Подій, яких не можна забути. Страшна правда неоголошеної війни.