КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" на презентації видань "Анотований реєстр описів фондів Державного архіву Київської області

Дирекція та працівники КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей", в особі Зніщенка Миколи - директора та Ткаченко Павліни - головного бібліотекаря, 17 серпня 2021 року взяли участь у презентації видань "Анотований реєстр описів фондів Державного архіву Київської області (том 1 та том 2, частина 1; серія "Архівні зібрання України. Спеціальні довідники".

Довідники містять відомості про склад і зміст документів фондів періодів до та після 1917 року Державного архіву Київської області.

Подаровані  бібліотеці примірники, тепер є складовою фонду КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей".