Профспілкування з працівниками Обухівської центральної публічної бібліотеки Обухівської міської ради

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», як обласний науково-методичний, координаційно-консультативний, інформаційний центр з питань бібліотечно-інформаційного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області, проводить години з профудосконалення для керівників та спеціалістів бібліотек територіальних громад Київської області.

20 липня 2021 року відбулося профспілкування з працівниками Обухівської центральної публічної бібліотеки Обухівської міської ради. В колі обговорюваних питань: кадрове забезпечення; перебудова діяльності бібліотек у відповідності до сучасних умов; поточне і перспективне планування діяльності бібліотек територіальної громади.