Працівники КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" взяли участь у семінарі "Зелена хвиля екочитання"

24-25 травня 2021 р. працівники КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" взяли участь у семінарі "Зелена хвиля екочитання".

Організатори семінару: Національна бібліотека України для дітей  та  IBBY.

Учасниками семінару були представники бібліотек майже з усіх областей України, письменники, журналісти, еко активісти.

Обмін  досвідом, обмін цікавими ідеями, обговорення актуальних проблем, питань виховання в дитині екологічної свідомості, тобто, як потоваришувати з екологічними звичками, які книги варто читати дитині та з дитиною – все це обговорювалось на семінарі.

Бібліотеки та екологічні організації вже мають і можуть надалі розвивати плідні спільні проєкти, які будуть максимально корисними читачам, суспільству.

Загалом, проблема екології є завжди актуальною і власними силами, власною поведінкою можна допомогти нашій планеті.