«Книжкова посмішка літа»

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко), триває цикл заходів «Літо з книгою». Сьогодні до нас на свято «Книжкова посмішка літа» завітали маленькі вихованці ЗДО №441 Дніпровського району м. Києва (директор: Скляр Г. І.).

Під час зустрічі діти познайомились з понад сторічною історією бібліотеки, взяли участь в літературній вікторині, інтелектуальній грі «Відгадай героя», творчому конкурсі  «Улюблений  казковий герой, склади казковий пазл», та інше.

Після активно проведеного часу наші маленькі читайлики перепочили за переглядом лялькової вистави «Ріпка» та зробили фото на згадку.

Зустріч з маленькими читачами, залишила веселий, гарний настрій та позитивні емоції. Читайлики  з посмішкою та під чудовими  враженнями повернулись до садочку.

Дякуємо вихователям ЗДО № 441 за гарних дітей та активну участь у заході. До нових зустрічей!