Майстер-клас «Веселе звірятко»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» вкотре вже зустрічала читачів-учнів 1-В класу школи № 330 «Русанівка» м. Києва, які нещодавно стали читачами бібліотеки.

Разом з працівниками відділу обслуговування читачів-дошкільників та учнів 1-4 класів читачі згадали, якими були їхні перші книжечки, як треба поводитися з книжкою і берегти її, а також переконалися, що з книжок можна дізнатися про все на світі.

У відділі естетичного виховання з маленькими читачами-школяриками був проведений майстер-клас «Веселе звірятко» з виготовлення цікавих книжкових закладинок-куточків. Під час майстер-класу читайлики виявили неабияку фантазію при створенні своїх закладинок-звіряток, яких робили для свого читання. Також читачі-діти не забули зробити закладинки-звірятка і для своїх братиків, сестричок та батьків.

Майстер-клас пройшов весело, гамірно і кольорово.