Гарний книжковий подарунок отримали читачі КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» від письменниці з Дніпра Наталії Дев`ятко. Це – дві книги роману-трилогії «Скарби Примарних островів»«Карта і компас» та «Кохана пустельного вітру». Книги написані в жанрі пригодницького фентезі. Захоплюючий сюжет, яскраві персонажі, головні герої – піратські капітани, феї, дракони, підступні вороги та сміливі віддані друзі... Все це на сторінках книг. Роман «Скарби Примарних островів» у 2017 році увійшов до оновленої шкільної програми з вивчення української літератури.  Колектив КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» та читачі бібліотеки дякують письменниці за подаровані книги, які займуть своє достойне місце на книжкових полицях бібліотеки.