100-річчю Української революції присвяується!

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» розробила і здійснює заходи на відзначення 100-річчя Української Народної Революції (1917-1921рр.).

В рамках зазначених заходів 18-19 січня 2018 року для читачів-учнів 5-6 класів, батьків, вчителів буде проведено багатопланову документально-літературно-дискусійну годину «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг», присвячену Дню Соборності України. Під час заходу бібліотечні працівники нададуть вичерпну інформацію у відповідності до теми дня, проведуть з читачами суспільно-політичні діалоги, представлять фондову і нову літературу з даної теми та проведуть презентацію, підготовленої ними, мультимедійної книги «Соборнісь», яка містить в собі цікаві матеріали документальної кінохроніки.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» запрошує всіх бажаючих на заходи по відзначенню Дня Соборності України.