Літературне свято «Тут Тарас Шевченко народився»

Весь український народ відзначає велике свято - 200 річчя з дня народження великого поета, художника, сина України Тараса Григоровича Шевченка.

З цієї нагоди 27 лютого Київською обласною бібліотекою для дітей було проведено для читачів-учнів 7-8 класів Русанівського ліцею літературне свято «Тут Тарас Шевченко народився». Під час свята читачі-учні дізналися багато цікавих фактів дитячих та юнацьких років Т.Г Шевченка, почули розповідь про його життя і творчість як художника.

В процесі свята були переглянуті репродукції живописних, графічних творів Т. Г. Шевченка та слайд–презентація, що відображає місця його перебування на Київщині. По закінченні заходу учні познайомились з виставкою, присвяченою творчості Великого Кобзаря та зробили фото на згадку.