До проекту "Відкритий екологічний "Зелений мікрофон" долучилась громада с. Шкарівка Білоцерківського району

«Стежками моїх предків» – пішохідний туристичний маршрут за підтримки сільської ради та голови сільради А. П. Бондаря розробила та проклала громада с. Шкарівка Білоцерківського району Київської обл., мальовничого села з неймовірними краєвидами та ландшафтом, яке має багату історико-археологічну спадщину, культуру та побут.

Маршрут розпочинається з краєзнавчого музею. Далі – парк ім. Т. Шевченка, поряд сучасний спортивний стадіон. Наступна зупинка – освячене джерело. Пам’ятка архітектури XVII-XVIII ст. дерев’яна Свято-Духівська церква – важлива зупинка на маршруті. Наступний – Меморіальний комплекс «Братська могила», в якому перепоховані воїни, які загинули, визволяючи с. Шкарівку від нацистів у 1944 р. Окрасою маршруту є життєдайне джерело з давньою історією «Панська криниця». Далі за маршрутом – пам’ятний знак жертвам Голодомору 1932-1933 рр. та пам’ятник Т. Шевченку у сільському міні-дендропарку. Завершується маршрут біля пам’ятного знаку загиблим воїнам у німецько-радянській війні на так званому «Курсантському полі».

Детальний історичний та географічний екскурс пішохідного туристичного маршруту представлено в буклеті.