Відділ обслуговування читачів- дошкільників та учнів 1-4 класів

Відділ обслуговування дошкільників та користувачів учнів 1-4 класів – це відділ, з якого дитина відкриває країну Мудрої Книги. Абонемент та читальна зала облаштовані так, щоб нашим книголюбчикам та казкознавчикам почувалось зручно та затишно. Яскраві книжкові виставки, тематичні полиці, викладки літератури, які оформлені з любов’ю та фантазією, приваблюють користувачів- дітей.

Наші читачі - це діти від одного року народження до 10-11 років, батьки, вчителі, вихователі і взагалі всі ті, хто працює з дітьми та книгою для дітей.

Дитина – маленький допитливий дослідник, вона починає пізнавати навколишній світ, тому і виникають численні запитання до дорослих. Саме книга та поради бібліотекарів-спеціалістів стають надійними помічниками у сімейному вихованні.

До послуг наших читачів понад сорок тисяч книг та більш ніж тридцять назв періодичних видань.

Всім дівчаткам та хлопчикам у нас завжди весело. У відділі можна не тільки погортати та почитати книги та журнали, а й побувати на цікавих літературних святах, прийняти участь в різних конкурсах: загальнобібліотечних, обласних та Всеукраїнських. Справжнім святом для наших маленьких читачів є вистави лялькового театру «Сонечко», яким пишається наша бібліотека вже багато років.

Допитливих маленьких читачів об’єднує клуб «Веселі чомучки». Творчо обдаровані діти мають можливість прийняти участь в театралізованих виставах, конкурсах малюнків за мотивами улюблених книжок.

Завітайте до нашого відділу, ласкаво просимо і завжди чекаємо на вас!