Видатні діячі Української революції, уродженці Київщини

У березні 2017 року виповнилося 100-ліття від початку Української революції 1917–1921 років – одного із найважливіших і найскладніших періодів в історії Українського народу ХХ століття. Серед творців першого українського уряду багато видатних політичних і державних діячів, які народилися на теренах Київської області. Пропонуємо Вашій увазі інформаційні матеріали про людей, які творили історію нашої держави за часів Української народної революції. Даний посібник укладено на основі документів національного інституту пам'яті та інституту історії України, як допоміжний матеріал для бібліотечних працівників, спрямований на донесення інформації про історію Української революції, з метою поглиблення знань читачів-сучасників про ключові події 1917–1921 років, політичних, громадських, військових, культурних діячів того періоду українського державотворення, виховання патріотизму, підвищення інтересу до історії України читачів і громадськості різних вікових категорій; для організації бібліотечних заходів по відзначенню 100-річчя Української революції в бібліотеках.