Видатний історик-краєзнавець з Тетіївщини: до 200-річчя від дня народження Л. І. Похилевича

Біобібліографічний посібник присвячений 200-річчю від дня народження видатного українського краєзнавця, уродженця Київщини Л.І. Похилевича. Видання складається з чотирьох розділів. Перший розділ «Краєзнавчі шляхи Лаврентія Похилевича» містить біографічні відомості про Л. Похилевича та його краєзнавчі дослідження. Другий розділ присвячений окремій краєзнавчій книзі «Сказанія о населенныхъ местностяхъ Кіевской губерніи или статистическія, историческія и церковныя заметки о всехъ деревняхъ, селахъ. местечкахъ и городахъ, в пределахъ губерніи находящихся». Третій розділ містить методичні рекомендації щодо відзначення 200-річчя від дня народження видатного історика-краєзнавця в бібліотеках Київської області. Четвертий розділ «Бібліографія творчості Л.І. Похилевича» містить перелік краєзнавчих книг Л.І. Похилевича, статті, історичні розвідки, енциклопедичні відомості, Інтернет-ресурси, присвячені видатному українському краєзнавцю. Видання, відсутні у фонді Київської обласної бібліотеки для дітей, позначені астериском (*).

Біобібліографічний посібник адресований бібліотечним працівникам, краєзнавцям-дослідникам, історикам, вчителям, всім зацікавленим.