"Подорож сторінками казок братів Грімм"

Матеріал поданий без змін

"На екскурсію до будинку де живе книга"

(З досвіду роботи Дівичківської ОТГ)

4 березня до Дівичківська сільська бібліотека "На екскурсію до будинку де живе книга" завітали учні 4 класу Дівичківськe НВО “ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО”  Дівичківської сільської ради, класний керівник Петрик С.В.

Мета екскурсії розповісти про спілкування з книгою; практично ознайомити із поняттями "бібліотека", "бібліотекар", "читач"; розвивати пам'ять, мислення, уяву; виховувати почуття поваги та шанобливого ставлення до книги, бажання читати та відвідувати бібліотеку.

З нагоди відзначення 24 лютого 235 річниці від дня народження Вільгельма Грімма, відомого німецького казкаря у бібліотеці було проведено вікторину на знання казок братів Грімм "Подорож сторінками казок братів Грімм" також зачитувалися казки відомих письменників.

Підготувала завідувач

бібліотеки села Дівички