У Дівичківська сільська бібліотека діє перегляд літератури "Магія пера"

Матеріал поданий без змін

До Міжнародного дня письменника

(З досвіду роботи Дівичківської ОТГ)

3 березня Всесвітній день письменника - професійне свято літераторів.

Професія письменника з'явилася багато століть тому, але майстри слова отртмали своє свято лише у 1986 році на засіданні 48 конгресу Міжнародного ПЕН-клубу. Відтоді Всесвітній день письменника відзначають щорічно 3 березня.

ПЕН-клуб був заснований у Лондоні в 1921 році. Назва організації- абревіатура утворена  першими буквами англійських слів Poets-поети, Essayists -есеїсти, Novelists-романісти. Першим президентом ПЕН-клубу став відомий англійський письменник Джон Голсуорсі.

Сьогодні подібні центри діють в 130 країнах. ПЕН-клуб виступає на захист принципів свободи інформації в середині кожної країни та між усіма країнами.

У Дівичківська сільська бібліотека діє перегляд літератури "Магія пера", де представлено книги відомих українських та світових класиків.

Підготувала завідуюча

бібліотеки села Дівички