Виставка творчих робіт юних читачів під назвою "Територія дитячої творчості"

Матеріал поданий без змін

У бібліотеці села Дівички до Всесвітнього дня дитини організовано виставку творчих робіт читачів

(з досвіду роботи Дівичківської ОТГ)

Щорічно, 20 листопада, відзначається Всесвітній день дітей,  який слід відзначати як день світового братерства і розуміння між дітьми та сприяння благополуччя дітей усього світу. Кожного року його відзначають у річницю прийняття Конвенції про права дитини. Саме цього дня 1959 року Генасамблея ООН прийняла Декларацію прав дитини, а через 40 років, 20 листопада 1989-го – Конвенцію про права дитини.

Основна ідея Конвенції полягає в найкращому забезпеченні інтересів дитини. Положення Конвенції зводяться до чотирьох основних вимог, які мають забезпечити права дітей: виживання, розвиток, захист і забезпечення активної участі в житті суспільства. Головний принцип, який проголошує Конвенція, – визнання дитини повноцінною і повноправною особистістю.

У бібліотеці села Дівички до Всесвітнього дня дитини організовано невелику виставку творчих робіт  наших юних читачів під назвою "Територія дитячої творчості" .

Підготувала завідуюча

бібліотеки села Дівички