У бібліотеці села Дівички діє книжковий перегляд літератури «Події революції на сторінках книжок…»

Матеріал поданий без змін

Прегляд літератури у бібліотеці

села Дівички до Дня Гідності та Свободи

(з досвіду роботи Дівичківської ОТГ)

21 листопада День Гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається щороку в річницю початку Євромайдану. Встановлене воно на честь двох знаменних і доленосних подій, які відбулися в Україні – Помаранчевої революції 2004 року, та Революції Гідності 2013 року.

Пам`ятну дату запровадили з метою утворення в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження й донесення до сучасного й майбутніх поколінь інформації про історичні події, які мали місце в Україні на початку 21 століття.

У бібліотеці села Дівички діє книжковий перегляд  літератури «Події революції на сторінках книжок…». До уваги відвідувачів представлено літературу українських авторів – це хронологічні довідники, літописи очевидців тих історичних подій та літературні твори, які висвітлюють ті визначальні для нашої країни події.

Підготувала завідуюча

бібліотеки села Дівички