Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

6 листопада 2020 року працівники Баришівської бібліотеки для дітей підготували книжково-ілюстративну виставку "Мово рідна українська, горда, велична!"

 

Матеріал поданий без змін

 

Від рідного слова ти сил набирайся, ніколи й ніде ти його не цурайся

 

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Київської області)

 

9 листопада відзначається день української писемності та мови, який встановлений Указом Президента України 6 листопада 1997 року «на підтримку ініціативи громадських організацій в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця».

З покоління в покоління український народ оберігав і збагачував свою мову, яка стала однією з найбагатших мов слов’янства. Понад триста тисяч пісень виспівали українці своєю мовою, серед яких, пісенні шедеври незрівнянної краси. Українська мова, визнана - як одна з наймилозвучніших мов світу. Українською написані невмирущі твори: Івана Котляревського, Тараса Шевченка, Івана Франка, Івана Карпенка-Карого, Лесі Українки, Михайла Коцюбинського, Олеся Гончара, Павла Загребельного, Лiни Костенко та Миколи Вiнграновського та чудові твори сучасної україніки.

6 листопада 2020 року працівники Баришівської бібліотеки для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради підготували книжково-ілюстративну  виставку "Мово рідна українська, горда, велична!" та  провели мовознавчі цікавинки "Від рідного слова ти сил набирайся, ніколи й ніде ти його не цурайся" для молодшої групи студії образотворчого та декоративного мистецтва "Палітра», яка діє при ЦПР "Мрія"( керівник О.О.Хоменко)

Провідний бібліотекар

Баришівської бібліотеки для дітей

Гранько Ю.А.