Матеріал поданий без змін

Зустріч членів клубу "Співзвуччя"

(з досвіду роботи Славутицького ЗБІЦ Київської області)

Чергова зустріч членів клубу "Співзвуччя" на цей раз відбулася в стінах Загальноміського бібліотечно-інформаційного центру.

Тема виявилася всім близькою і цікавою. Ім'я композитора Андрія Петрова відомо всім. Практично будь-який фільм, який так полюбився глядачам, супроводжувався музикою цього талановитого композитора, причому самі пісні і мелодії стали хітами свого часу.

Учасники зустрічі слухали той чи інший музичний твір, з яким у кожного пов'язані свої спогади і з радістю підхоплювали знайомий мотив.

Тому атмосфера була душевною і радісною. Слухачам було дуже приємно, що знову можуть зустрічатися, адже для них дуже важливе спілкування, а кожна нова тема допомагає їм пізнавати багато нового і цікавого.

Кропта О.В

зав. сектором клубної роботи

Славутицького ЗБІЦ Київської обл.