«Все починається з родини» - з досвіду роботи Єрковецької публічної бібліотеки Дівичківської ОТГ Київської області.

Матеріал поданий без змін

Перегляд літератури

«Все починається з родини»

(З досвіду роботи Єрковецької публічної бібліотеки Дівичківської ОТГ Київської області)

8 липня в Україні відзначають День родини – свято, яке покликане нагадати про важливість сім'ї для суспільства.

Святкування цього дня співпадає з днем вшанування святих Петра і Февронії – покровителів шлюбу та сімейної вірності. Цих святих вважають гідним прикладом для наслідування і зразком ідеальної християнської сім'ї. Є свідчення, що вони навіть померли в один день.

Єрковецька публічна бібліотека Дівичківської ОТГ Переяслав-Хмельницького району Київської області запрошує до перегляду літератури «Все починається з родини».

Бажаємо міцного здоров’я, щасливої долі та непохитності родинних стосунків.

Ольга Шульга

директор Публічної біліотеки с. Єрковці