«Поезія, що стала піснею»

Матеріал поданий без змін

«Поезія, що стала піснею»

(З досвіду роботи Києво-Святошинської ЦРБ для дорослих Київської області)

В рамках відзначення Шевченківських днів співробітники Києво-Святошинської районної бібліотеки для дорослих провели зустріч з членами літературного клубу «Вишнівська осінь» та активними читачами бібліотеки. До заходу бібліотекарі Ніна Івасенко та Ліля Бриль підготували книжкову виставку, цікаву інформацію, не лише про нові факти про життя і творчість Т. Г. Шевченка, а й про те, як вшановують його ім`я у всьому цивілізованому світі. Адже його ім`я носить багато географічних назв, вулиць в різних країнах зарубіжжя. Крім того, встановлено багато пам’ятників нашому національному генію по всьому світу. Як завжди, бажаними гостями бібліотеки та клубу цього дня були артисти Народного аматорського хору «Вишневий дзвін», керівник якого Олександр Крижанівський, концертмейстер Альберт Дяченко та ведуча Людмила Нічик. Колектив «Вишневого дзвону» виконав пісні, на слова Тараса Шевченка, які стали українською класикою: «Реве та стогне Дніпр широкий», «Бандуристе, орле сизий», «У діброві вітер віє» та інші. Щирі оплески присутні дарували солістам хору: Любові Стипаненко, Валентині Саніцькій, Ользі Ковриженко та іншим.

Присутні зворушено подякували організаторам та учасникам заходу за теплу зустріч.