Зустріч з героями Афганської війни

Година спілкування

«Гіркий хліб афганської війни»

(з досвіду роботи Славутицького ЗБІЦ Київської обл)

Зустріч з героями Афганської війни стала для читачів-старшокласників великим сюрпризом.

Вони вперше почули про бойові дії в Афганістані, учасниками яких були військовослужбовці колишньої радянської армії.

Гвардії прапорщик-десантник Прантенко В.В. та рядовий Яремчук Н.М. розповідали про те, яким подіям вони були очевидцями, як відбувалися бойові операції і, звичайно ж, про те, які почуття вони мали, будучи на передовій.

Читачі запитували, як же їм вдалося вижити в ті страшні часи, коли свинцеві труни масово приходили на Батьківщину. Цікавилися абсолютно всім, адже вони нічого не знали про цю війну, яка коштувала життя стільком молодим людям. Тому потік питань ніяк не припинявся, а виступаючим довелося героїчно витримати цей "натиск".

Дуже порадувало, що спадкоємність поколінь відчувалася дуже сильно і, завдяки цій зустрічі, у читачів з'явилася цікавість до історії власного народу.

Кропта О.В.,

завідувач сектору клубної