«Сторінками життя Т. Г. Шевченка»

(З досвіду роботи бібліотек Дівичківської ОТГ Київської області)

4 березня читачі-учні 6 класу Дівичківського НВО (вчитель: Демчук Т.І.) завітали до бібліотеки с. Дівички. Бібліотекар Сергієнко Н. О. та художній керівник сільського будинку культури Шинкар Я. В. провели екскурсію бібліотекою та інформаційну годину «Сторінками життя Т. Г. Шевченка», присвячену 206-й річниці від дня народження великого поета.

Мета заходу - розширення знань про життєвий і творчий шлях Т. Г. Шевченка; розвиток читацьких інтересів та творчих здібностей читачів; сприяння патріотичному вихованню.

У бібліотеці діє книжкова полиця «Тарас Григорович Шевченко – класик української літератури».

Також учні Дівичківської школи приєдналися до Всеукраїнського марафону дитячого читання «Єднаймо душі словом Кобзар». Було записано відео - читання творів Тараса Шевченка.

Під час заходу наша бібліотека поповнилася новими читачами.

Сергієнко Н. О.,

завідуюча бібліотеки села Дівички