Практикум «Дія. Цифрова освіта»

(З досвіду роботи Сквирської РЦБС Київської області)

3 березня Сквирська централізована бібліотечна система активно долучилася до реалізації проекту «Дія. Цифрова освіта»,  щоб допомагати мешканцям району опановувати онлайн-платформу та вдосконалювати їх навички володіння гаджетами. Бібліотекарі Рудянської (Чернишенко О. С.), Самгородоцької (Нешпор В. М.), Дулицької (Марута Ю. М.), Чубинецької (Скрид В. І.) та Сквирської центральної районної бібліотеки (Кругляк О. В., Павлик В. В., Данілова О. М.), самі протестували навчальну програму. Під час практикуму учасники дізналися: що таке цифрова грамотність; на кого розрахований проєкт «Дія. Цифрова освіта»; який формат навчання на онлайн-платформі буде запропоновано; які можливості відкриває українцям навчання на онлайн-платформі та як працювати з платформою цифрової грамотності. Заняття провела методист по роботі з дітьми Олександра Криворучко.