В центральній публічній бібліотеці КЗ "Тетіївська централізована бібліотечна система імені Миколи Кравчука" Тетіївської міської ради відбулася літературна година-зустріч

Матеріал поданий без змін

Із досвіду роботи КЗ «Тетіївська централізована бібліотечна система імені Миколи Кравчука» Тетіївської міської ради

В центральній публічній бібліотеці КЗ "Тетіївська централізована бібліотечна система імені Миколи Кравчука" Тетіївської міської ради  відбулася літературна година-зустріч з поетом, прозаїком, драматургом, членом Національної спілки журналістів України, членом Національної спілки письменників України, переможцем Міжнародного літературного конкурсу "Гранослов-2003", журналісткою районної газети "Тетіївська земля" - Лесею Петрівною Дзюбою (Іванченко) - літературний псевдонім Мар'яна Доля.На зустрічі були присутні і сказали багато теплих слів: член Національної спілки України, директор газети "Тетіївська земля" Т.В. Міцінська, методист психологічної служби районного методичного кабінету відділу освіти Тетіївської РДА, автора книги "В рядки просилася душа" М.А.Поліщук, член Національної спілки краєзнавців України, заслужений учитель України Т.І.Бойко. Також шанувальники творчості: ветеран педагогічної ниви В.В. Орлова, завуч по виховній роботі КЗ "Тетіївський закладзагальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3" Т.І. Куца, поетеса М.М. Бондар, які побажали письменниці творчого неспокою, вдячність читачів.Мама Лесі Петрівни привітала донечку із такою подією в її житті, побажала міцного здоров'я,щастя, благополуччя і творчої наснаги, а також розповіла про дитинство письменниці.Протягом заходу звучали музичні вітання від Ані Криворучко (художній керівник Я.В. Парсяк) та учнів музичної школи Дмитра Гуніна, Святослава Кулаківського (викладач Т.В. Мельничук).