Презентація книги "Скриня. Вишивки словом" Сергія Петровича Бубена

Матеріал поданий без змін

"Скриня. Вишивки словом"

(Із досвіду роботи КЗ «Тетіївська централізована бібліотечна система імені Миколи Кравчука» Тетіївської міської ради)

Гарного зимового дня читальний зал центральної публічної бібліотеки зібрав шанувальників поетичного слова на презентацію книги "Скриня. Вишивки словом" Сергія Петровича Бубена.Серед численних гостей були присутні: начальник відділу культури, релігії, молоді та спорту виконавчого комітету Тетіївської міської ради А.В. Дідковська, голова районної організації Профспілки працівників освіти А.І. Отрошенко, ветерани педагогічної та культосвітньої ниви, колеги-педагоги КЗ "Тетіївський ОЦ-ОЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3".На адресу поета С.Бубена звучали слова подяки за літературну працю та побажання подальших поетичних звершень.Родзинкою презентації стали музичні вітання вокального ансамблю "Маків цвіт" ТРБК, директора Будинку культури ОТГ О.О. Задираки, методиста Будинку культури ОТГ Л.М. Кучової, учнів КЗ "Тетіївська дитяча музична школа" А.Яковишиної, С.Кулаківського, Д. Марисик (викладач Т.В. Мельничук).