«Знань і розуму основа – рідна мова, рідне слово!»

Матеріал поданий без змін

«Знань і розуму основа – рідна мова, рідне слово!»

(З досвіду роботи Бородянської РЦБС Київської області)

«Мово рідна,

Слово рідне,

Хто вас забуває,

Той у грудях

Не серденько -

Тільки камінь має»

21 лютого в День рідної мови на гостину до Клавдіївської селищної  бібліотеки завітали вихованці дитячого садка "Ромашка",  які згодом стануть першокласниками (вихователь Єлизавета Бадьора). Завідуюча бібліотекою Любов Щебетько розповіла дітлахам, що щороку, 21 лютого, народи нашої планети святкують День рідної мови. У цей день люди нагадують один одному про те, як важливо берегти рідну мову, бо мова є генетичним кодом нації. Ми, українці, щасливі, бо маємо свою державу - Україну - і свою мову, українську! Кожен з нас і всі ми гуртом маємо берегти її.

Діти активно відповідали на питання вікторини, яку провела вихователь Єлизавета Іванівна. А потім влаштували фотосесію біля оформленої фотозони. Від малечі бібліотека отримала подарунок - дві цікаві книжечки. Зі щасливим сяйвом в очах діти залишали бібліотеку та обіцяли наступного разу прийти з батьками.

Любов Щебетько,

завідуюча бібліотеки-філії сел. Клавдієве