"Ангели пам'яті"

«Хоробрі серцем, вільні душею»

(З досвіду роботи Сквирської РЦБС Київської області)

20 лютого Сквирська центральна районна бібліотека долучилась до Всеукраїнської акції "Ангели пам'яті". Цього року відзначається шоста річниця Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні. Небесна Сотня–це наш біль і гордість,це наші сльози і наш душевний щем вдячності, як все,що вони зробили заради свободи нашого народу.

На площі Героїв Небесної Сотні бібліотекар Немержицька Інна провела інформаційну годину  "Хоробрі серцем,вільні душею" для читачів бібліотеки - учнів 10 класу ЗОШ №1. Бібліотекарі залучили дітей до акції і разом вшанували пам'ять загиблих Героїв паперовими янголами – символом Героїв Небесної Сотні.

Також цього дня було проведено цикл заходів у сільських бібліотеках - філіях: годину - спогад «Майдан. Україна. Шлях до свободи»(с.Шамраївка), віче пам’яті «І зупинилось серце молоде, щоб вічно билось серце України»(с.В.Половецьке), годину пам’яті «Понад усе вони любили свій коханий край»(с.Руда), годину - реквієм «Небесна Сотня: нам їх ніколи не забути»(с.Тхорівка), викладку матеріалів «Їх дух незламний і безсмертний»(с.Тарасівка).