Нарада «Підсумки роботи Сквирської ЦБС за 2019 рік та

перспективи розвитку у 2020 році»

(З досвіду роботи Сквирської РЦБС Київської області)

12 лютого в Сквирській центральній районній бібліотеці відбулася нарада бібліотечних працівників, на якій було розглянуто низку важливих питань бібліотечної галузі.

Директор РЦБС Світлана Димань підвела підсумки роботи за 2019 рік та визначила орієнтири розвитку на 2020 рік.

Завідувач методично - бібліографічного відділу Оксана Данілова окреслила важливі моменти заповнення звітних форм та електронного звіту ЕСМАР, ознайомила колег із запланованими заходами підвищення кваліфікації на 2020 рік.

Завідувач відділом комплектування і обробки літератури Валентина Павлик зупинилася на питаннях планових переобліків та рекласифікації книжкового фонду, згідно таблиць УДК.

Методист по роботі з дітьми Олександра Криворучко коротко ознайомила бібліотекарів з проєктом «Дія.Цифрова освіта» та наголосила на важливій ролі працівників бібліотечних установ  в реалізації національної програми цифрової грамотності через онлайн - платформу «Дія.Цифрова освіта».