Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

5 лютого 2020р. в актовому залі ДШМ ім.М.Примаченко відбувся семінар працівників клубних та бібліотечних закладів району

 

Матеріал поданий без змін

«Організація діяльності бібліотек ЦБС в сучасних умовах:

 підсумки і перспективи»

(з досвіду роботи Іванківської ЦБС)

 

5 лютого 2020р. в актовому залі ДШМ ім.М.Примаченко відбувся семінар працівників клубних та бібліотечних закладів району. Начальник відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту Іванківської РДА - Бірюк Н. К. підвела підсумки роботи та зробила аналіз діяльності закладів культури за 2019 рік. 

Робота семінару продовжилася секційно: в читальному залі ЦРБ для бібліотекарів району на тему «Організація діяльності бібліотек ЦБС в сучасних умовах: підсумки і перспективи».

Відкрила семінар директор ЦБС Н. Д. Лугиня з приємних подій в житті бібліотечного колективу: познайомила з С. Г. Горенко, новим працівником бібліотеки-філіалу №15 с. Доманівка. Наталія Дмитрівна і голова профспілки С. М. Годун привітали ювілярів: Н. В. Ємець (ДБ) та О. М. Приходько (б/ф №11 с. Запрудка). Після урочистостей директор зробила огляд діяльності бібліотек ЦБС у 2019 році.

А. В. Гончаренко, провідний методист, Т. С. Василенко, методист 1 кат. зробили аналіз планів та звітів роботи бібліотек ЦБС за формою ЕСМаР та надали методичні поради.

І. К. Симоненко, провідний бібліотекар ВКІО, проаналізувала  списки незадоволеного читацького попиту за минулий  рік в бібліотеках району.

Презентації проєкту «Дія. Цифрова освіта» /ВГО Українська бібліотечна асоціація та Міністерство цифрової трансформації України/ та онлайн-сервісу «Бібліотека для тебе - Libraryforyou» /ВГО Українська бібліотечна асоціація/ провели С. М. Годун, провідний бібліотекар відділу обслуговування ЦРБ і А. В. Гончаренко, провідний методист.

Зупинилась на питанні: «Бібліотеки Іванківської ЦБС у соціальних мережах» Л. І. Яковенко, бібліограф ЦБС.

Наприкінці заходу С. М. Годун, провідний бібліотекар та В. Г. Коваленко, заступник директора по роботі з дітьми презентували роботу своїх відділів за 2019 рік. 

Бібліотекарі взяли участь у Всесвітньому дні читання вголос. Поезію Л. Костенко, Ю. Іздріка, А. Ігнатюк, І. Кірімова, читали Н. М. Олещенко, О. М. Приходько, С. М. Годун, Л. В. Прокопчук, О. В. Поповська

 

Людмила Яковенко

бібліограф ЦРБ